18 listopada 2022

Krzesła konferencyjne i krzesła biurowe

Dobrze dobrane krzesło to kluczowy element poprawiający efektywność Twojej lub Twoich pracowników. Dzięki wpisom na naszej stronie poznasz sposoby na dobranie idealnego krzesła. Czas sprzędzony przed biurkiem stanie się przyjemniejszy!

Dobieramy siedziska do sali konferencyjnej

Sala konferencyjna to miejsce wizytówka twojej firmy. To właśnie tutaj prowadzisz negocjacje, spotykasz nowych klientów i przygotowujesz kolejne projekty. Ważne jest więc, aby prezentowała się nienagannie oraz odznaczała się komfortem i wygodą. Oczywiście w tej przestrzeni nic nie jest tak ważne jak dobrze dobrany fotel konferencyjny! Oto, co oferuje rynek.

Fotele w sali konferencyjnej stanowią jej zasadnicze sedno – składają się zarazem na jej funkcję jak i ozdobę. Ich jakość, wykonanie i design już na pierwszy rzut oka wiele mówią o statusie firmy jak i podejściu kierownictwa. Jest to więc jedno z narzędzi, pomagające konsekwentnie budować wizerunek firmy. Przemyślany dobór wpływa również na atmosferę wnętrza, która może odpowiednio stymulować twoich podwładnych do pracy lub potencjalnych klientów do podjęcia korzystnej dla ciebie decyzji.

Klasyczny profesjonalizm
Jeśli zależy ci na tym, aby podkreślić wieloletnie doświadczenie firmy i jej tradycje warto urządzić salę konferencyjną tak, żeby nie pozostawiała żadnych złudzeń co do miejsca. Fotel konferencyjny OCTOBER 11 marki PROFlm odznacza się klasycznym, a jednocześnie oryginalnym designem. Jest to efektowna realizacja brytyjskiego projektanta Hilarego Birkbecka. Charakterystyczne pikowane poduchy na siedzisku i oparciu, wykończone guzikami od razu wskazują na pochodzenie mebla. Wysokiej jakości konstrukcja siedziska czyni je nad wyraz komfortowym i pozwala na spędzenie na nim wielu godzin. Bardziej stonowaną i neutralną prezencję posiada fotel konferencyjny NOBLE chrome marki MARBET Style. Każdemu wnętrzu doda on dobrego smaku i zawsze modnej prostoty. Wygoda łączy się tu z nowoczesnością i klasyką formy. Fotel wyróżnia się lekko odchylonymi siedziskami a u podstawy ozdobiony jest charakterystycznym wspornikiem, który dostępny jest w trzech kolorach – czarnym, aluminiowym i chromowanym.

Odrobina awangardy
W sytuacji, gdy chcesz położyć nacisk na innowacyjny charakter firmy, warto postawić na oryginalny design, łamiący konwenanse. W ten sposób twój klient będzie od razu wiedział, że ma do czynienia z młodym i dynamicznym zespołem, pełnym świeżych pomysłów. Fotel MAJOR marki SIGNAL to rewelacyjna propozycja dla wszystkich miłośników nowoczesnego designu. Różne i ciekawe wersje kolorystyczne podkreślają charakter fotela, a sam kształt na pewno przykuje wzrok wszystkich twoich interesantów. Równie ciekawie prezentuje się SOFA SIGMA S31 marki L.KLEIBER , która pochodzi z kolekcji nawiązującej wyglądem do klubowej atmosfery, co pozwala na prowadzenie spotkań w atmosferze swobody i komfortu. Zastosowanie eleganckich nóg malowanych proszkowo lub ze stali szlachetnej podnoszą jednocześnie prestiż pomieszczenia.