18 listopada 2022

Krzesła konferencyjne i krzesła biurowe

Dobrze dobrane krzesło to kluczowy element poprawiający efektywność Twojej lub Twoich pracowników. Dzięki wpisom na naszej stronie poznasz sposoby na dobranie idealnego krzesła. Czas sprzędzony przed biurkiem stanie się przyjemniejszy!

Kiedy myślisz o typowej sali konferencyjnej widzisz nudne i monotonne wnętrza, wypełnione nieciekawymi meblami. Okazuje się jednak, że przestrzeń konferencyjna może być również nowoczesna, ciekawa i inspirująca. Pamiętaj, że jest to w końcu miejsce, które tworzy wizerunek twojej firmy. Zamiast niewygodnych, prostych krzeseł użyj oryginalnych foteli konferencyjnych.

Nowoczesne firmy coraz częściej odchodzą od stereotypowych rozwiązań i aranżacji sali konferencyjnych, wprowadzając do nich odrobinę kreatywności. W końcu są to przestrzenie, gdzie powstają nowe projekty, gdzie prezentujesz klientowi swoją ofertę. Warto więc, aby prezentowały się niebanalnie i stymulowały kreatywność twoich pracowników.

Krzesła czy fotele?
Wnętrze sali konferencyjnej można zaaranżować na wiele sposób. Ten klasyczny model, jako niezbędne przewiduje stół konferencyjny i rozmieszczone wokół krzesła. Oczywiście nie musisz ograniczać się do banałów. W sytuacji, gdy sala ma służyć do oficjalnych spotkań z klientem warto zainwestować w elegancki stół i gustowne, tapicerowane fotele, które będą wyglądały szykownie i profesjonalnie, szczególnie wtedy, gdy chcesz podkreślić tradycję i doświadczenie firmy. Gdy jednak sala służy głównie projektom, a twoja firma składa się z młodego i energicznego zespołu, warto zapoznać się z najnowszymi trendami w designie i wprowadzić parę niekonwencjonalnych rozwiązań. Kolorowe i oryginalne w formie fotele będą odzwierciedlały dynamiczne i kreatywne podejście twoich pracowników.  

Co oferuje rynek?

Producenci przygotowali dla nas bogatą ofertę foteli, które świetnie sprawdzą się w roli siedziska w sali konferencyjnej. Model ATRIUM MEMORY chrome marki Nowy Styl to komfortowy fotel w całości tapicerowany, przez co wnętrze twojej sali konferencyjnej nabierze bardziej przytulnego i ciepłego klimatu. Tapicerowane podłokietniki są zintegrowane z siedziskiem i oparciem, a regulowana wysokość fotela pozwala przyjąć wygodną pozycję. Prawdziwą gratką łączącą komfort z funkcjonalnością jest w całości tapicerowany fotel CLUB SQ TE marki Nowy Styl, który posiada drewniany pulpit dla praworęcznych, na którym można umieścić dokumenty i notatniki. W linii dostępna jest też ławka w wersji dla dwóch osób. Jeśli zależy ci na prezencji, rynek oferuje wiele oryginalnych rozwiązań. Kolekcja Levgan marki Bejot, jest polecana tym, którzy cenią sobie nowoczesny design. Siedziska te zaprojektowano z dbałością o szczegóły a rozległe płaszczyzny siedzisk i oparć nadają poczucie spokoju u neutralizują wszelkie napięcia. Bardziej awangardowy design posiada żółty fotel konferencyjny FELIX marki SIGNAL, który nada twojemu zespołowi kreatywnego i innowacyjnego sznytu.