Fotele konferencyjne

Kiedy myślisz o typowej sali konferencyjnej widzisz nudne i monotonne wnętrza, wypełnione nieciekawymi meblami. Okazuje się jednak, że przestrzeń konferencyjna może być również nowoczesna, ciekawa i inspirująca. Pamiętaj, że jest to w końcu miejsce, które tworzy wizerunek twojej firmy. Zamiast niewygodnych, prostych krzeseł użyj oryginalnych foteli konferencyjnych.

Nowoczesne firmy coraz częściej odchodzą od stereotypowych rozwiązań i aranżacji sali konferencyjnych, wprowadzając do nich odrobinę kreatywności. W końcu są to przestrzenie, gdzie powstają nowe projekty, gdzie prezentujesz klientowi swoją ofertę. Warto więc, aby prezentowały się niebanalnie i stymulowały kreatywność twoich pracowników.

Krzesła czy fotele?
Wnętrze sali konferencyjnej można zaaranżować na wiele sposób. Ten klasyczny model, jako niezbędne przewiduje stół konferencyjny i rozmieszczone wokół krzesła. Oczywiście nie musisz ograniczać się do banałów. W sytuacji, gdy sala ma służyć do oficjalnych spotkań z klientem warto zainwestować w elegancki stół i gustowne, tapicerowane fotele, które będą wyglądały szykownie i profesjonalnie, szczególnie wtedy, gdy chcesz podkreślić tradycję i doświadczenie firmy. Gdy jednak sala służy głównie projektom, a twoja firma składa się z młodego i energicznego zespołu, warto zapoznać się z najnowszymi trendami w designie i wprowadzić parę niekonwencjonalnych rozwiązań. Kolorowe i oryginalne w formie fotele będą odzwierciedlały dynamiczne i kreatywne podejście twoich pracowników.  

Co oferuje rynek?

Producenci przygotowali dla nas bogatą ofertę foteli, które świetnie sprawdzą się w roli siedziska w sali konferencyjnej. Model ATRIUM MEMORY chrome marki Nowy Styl to komfortowy fotel w całości tapicerowany, przez co wnętrze twojej sali konferencyjnej nabierze bardziej przytulnego i ciepłego klimatu. Tapicerowane podłokietniki są zintegrowane z siedziskiem i oparciem, a regulowana wysokość fotela pozwala przyjąć wygodną pozycję. Prawdziwą gratką łączącą komfort z funkcjonalnością jest w całości tapicerowany fotel CLUB SQ TE marki Nowy Styl, który posiada drewniany pulpit dla praworęcznych, na którym można umieścić dokumenty i notatniki. W linii dostępna jest też ławka w wersji dla dwóch osób. Jeśli zależy ci na prezencji, rynek oferuje wiele oryginalnych rozwiązań. Kolekcja Levgan marki Bejot, jest polecana tym, którzy cenią sobie nowoczesny design. Siedziska te zaprojektowano z dbałością o szczegóły a rozległe płaszczyzny siedzisk i oparć nadają poczucie spokoju u neutralizują wszelkie napięcia. Bardziej awangardowy design posiada żółty fotel konferencyjny FELIX marki SIGNAL, który nada twojemu zespołowi kreatywnego i innowacyjnego sznytu.

Podobne artykuły

Fotele konferencyjne.


Idealne krzesło do sali konferencyjnej.


Dobieramy siedziska do sali konferencyjnej.


Idealne krzesło czyli jakie.